Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Postanowienie na Nowy Rok? | komiksowo

nieladnie

Krótka książeczka będąca zbiorem grafik pochodzących z profili społecznościowych autorki. Większość z nich porusza kwestię totalnego rozdźwięku pomiędzy tym, co się nam wmawia w mediach społecznościowych a tym, co nas otacza na co dzień. Różnice pomiędzy tak zwanymi ideałami, a rzeczywistością wydają się narastać.
Niezły humor (czarny), sarkazm to atuty albumiku, ale brakło w nim pewnej ciągłości. Poszczególne obrazy nie układają się w żadną fabułę.. to tylko próba pokazania rzeczywistości w krzywym zwierciadle.

Czy ta książeczka zasługuje na uwagę? Przeczytać można, ale żeby posiadać? To już niekoniecznie. Z drugiej strony ta pozycja wydaje się być dobrym pomysłem na niezobowiązujący prezent urodzinowy.

Kamila Szcześniak ‘Nieładnie. Wielka księga fakapu’

Notka o autorze|closed

Szymon Szostok

szymon szostokZ wykształcenia politolog, z zawodu informatyk, a prywatnie miłośnik kina, komiksów i zwierząt.
Od kilku lat prowadzi bloga salomonik.eu, na którym wylewa swoje zachwyty i frustracje dotyczące poznawanej kultury (ludzkiej również).
Lubi dobre wspomnienia i dlatego wielokrotnie ogląda te same filmy i czasem zachowuje się jak bajtel w zabawkowym.Od kilku lat odkrywa świat komiksów. 
Je mięso ;)


© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok