Najlepsza Biblioteka w Polsce!

najlepsza biblioteka w polsce

Portal granice.pl zainaugurował plebiscyt Najlepsza Biblioteka w Polsce. To trwający do 21 czerwca br. konkurs dla bibliotek różnego rodzaju, działających na terenie Polski. Jak się pewnie domyślacie, także i my bierzemy w plebiscycie udział! ;-)

Już możecie głosować na Najlepszą Bibliotekę w Polsce – wystarczy wejść pod link, wpisać w wyszukiwarce „Katowice” i spośród pokazanych bibliotek wybrać Miejską Bibliotekę Publiczną w Katowicach – czyli nas ;-) Teraz już tylko kliknięcie na kafelek „Głosuję” i voilà! głos oddany. Głosować można tylko raz dziennie, za to… codziennie. Wygra ta biblioteka, która otrzyma najwięcej głosów. A co jest do wygrania? Zaszczytny tytuł Najlepszej Biblioteki w Polsce, a także zestaw książek do wcielenia do księgozbioru. Więc na wygranej skorzystają wszyscy, także Czytelnicy :-)

Jeśli lubicie naszą Bibliotekę, uważacie, że powinna otrzymać miano tej najlepszej, głosujcie i przekazujcie znajomym, by głosowali. Może akurat się nam uda? :-)

Za każdy głos serdecznie dziękujemy!