Lotny Antykwariat w 2024 roku

2024 lotny antykwariat

Ogromnie nas cieszy, że powołany do życia w 2023 roku Lotny Antykwariat, spotkał się z tak dużym zainteresowaniem Czytelników ;-) Obwoźny kiermasz książek to strzał w dziesiątkę i błędem byłoby nie kontynuowanie antykwarycznego tournée po naszych filiach w nowym roku. A więc już teraz ogłaszamy – Lotny Antykwariat od stycznia znów krąży!

Oto rozpiska na pierwsze półrocze 2024 roku, tradycyjnie – każda pierwsza pracująca sobota miesiąca, od 9.00 do 14.00. Zerknijcie, gdzie będziemy i gdzie macie najbliżej. Bo w Lotnym zmieniają się tylko miejscówki, a idea dawstwa książce drugiego życia, i to za bezcen, pozostaje bez zmian ;-)

Lotny Antykwariat 2024:

13 stycznia – Filia nr 30, ul. Rybnicka 11, Śródmieście
3 lutego – Filia nr 17, ul. Krzyżowa 1, Dąb
2 marca – Filia nr 11, ul. Grażyńskiego 47, Koszutka
6 kwietnia – Filia nr 31, ul. Marcinkowskiego 4 C, Zawodzie
11 maja – Filia nr 23, ul. Paderewskiego 65, Os. Paderewskiego
8 czerwca – Filia nr 15, ul. Przyjazna 7 A, Giszowiec

W cieplejszych miesiącach, jeśli pozwoli nam na to pogoda, czekać na Was będziemy przy wejściu do Biblioteki. Antykwariat pod chmurką ma swój niepowtarzalny urok…

Do zobaczenia niebawem!