Aktualizacja (sierpień 2022):

Ogłaszamy nabór do nowej grupy nauki języka polskiego dla obcokrajowców!
Zapisy rozpoczynają się 16 sierpnia i trwają do 17 września br.

Jak poprzednio, prosimy o zgłoszenia mailowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z podaniem imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych kursanta. Przypominamy, iż zajęcia kierowane są do osób dorosłych.

Zapraszamy!
---

Od kilku lat prowadzimy w Filii nr 10 kurs języka polskiego dla obcokrajowców. To bezpłatne zajęcia dla osób dorosłych, które mieszkają w Polsce i chcą sprawniej posługiwać się językiem polskim, który jest dla nich językiem obcym.

Do 31 marca 2022 r. prowadzimy zapisy dla osób, które chcą brać udział w kursie. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z podaniem imienia i nazwiska kursanta oraz jego numeru telefonu oraz adresu mailowego. Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Spotkania odbywają się cyklicznie, informacji o terminach udzielają pracownicy Filii nr 10 (ul. Radockiego 70 A, nr tel. 322 065 544.